Svatební líčení

Jak se připravit na svatební zkoušku a jak probíhá

Na zkoušku se prosím alespoň částečně připravte, především se budeme bavit o barvě Vaší svatby, šatech, typ účesu, šperky apod. Tyto všechny informace jsou pro mě důležité, abych se mohla nacítit na Vaši svatbu. Zkouška svatebního líčení probíhá cca měsíc před Vaší svatbou a trvá cca 1,5 – 2 hodiny, prosím rezervujte si i termín zkoušky s předstihem 😊

Začátek svatební zkoušky a inspirace

Zkouška líčení začíná tím, že mi sdělíte výše zmíněné informace (ty mi také můžete zaslat na email již před samotnou zkouškou) a především svou představu. Inspiraci můžete hledat na Pinterestu, Google, na mém Instagramu nebo kdekoliv jinde. Představa je stěžejní, abychom věděly jak intenzivní líčení si představujete, jaký máte vkus, abychom se od tohoto mohly odrazit.

Může se stát, že se daná inspirace nebude hodit k vašemu typu pleti, tvaru obličeje, nebo tvaru oka. Se vším vám samozřejmě poradím a poskytnu vám své veškeré know-how k dosažení perfektního výsledku.

V průběhu líčení můžeme jakkoliv měnit a upravovat např. oční stíny, barvu rtěnky nebo detaily účesu. Nebojte se a v průběhu stylingu mi dávejte zpětnou vazbu. Budu se vás v průběhu naší zkoušky ptát, zda vám líčení sedí a jak se cítíte.

Každý krok s nevěstou probírám a pokračuji až po vzájemné shodě. Nemusíte se tudíž bát, že bych vám nenaslouchala – a vy jste pak po 2 hodinách zkoušení zjistila, že styling nesedí k vaší představě.

SVATEBNÍ DEN

V den Vaší svatby se prosím ještě před mým příjezdem nasnídejte, svatební den je dlouhý a je potřeba mít dostatek energie.

Vždy dorazím na místo příprav v předem stanovenou hodinu, poprosím o zajištění místa nejlépe někde u okna, abychom měly denní světlo a také o zajištění menšího stolku, či jiného odkládacího prostoru na rozložení produktů k líčení. Líčící židli a umělé světlo (v případě že je potřeba) vozím vždy s sebou.

Časový harmonogram líčení (v případě líčení více žen) si již dohodneme v den zkoušky líčení. Pokud se v mezičase cokoli změní, prosím informujte mě předem, abychom zajistily co nejplynulejší průběh příprav 😊

V případě jakýchkoli dotazů či nejasností, jsem zde pro Vás, neváhejte se na mě kdykoli obrátit. Přeji Vám pohodové svatební přípravy a budu se moc těšit na úžasnou spolupráci.